Kryesore

Sokol Balla mesazh për ndarjen nga jeta të Kasem Hysenbelliut: Iku, pa shqetësuar askënd, pa kërkuar ndihmë!

14:40 - 05.12.20 Gazeta Shqiptare

Gazetari Sokol Balla, njëherësh moderatori i emisionit “Real Story” në News 24 ka ndarë një mesazh ngushëllimi për familjen Hysenbelliu përmes Twitter pas ndarjes nga jeta të Presidentit të “Fax News”, Kasem Hysenbelliu.Balla thotë se Hysenbelliu ishte nga ata njerëz që të kontaktonte kur kishe nevojë, dhe se iku nga kjo botë kur kishin më shumë nevojë për të.

“Kasem Hysenbelliu, ishte nga ata njerëz që të kontaktonte, kur mendonte se ti kishe nevoje për mbështetje. Iku, pa shqetësuar askënd, pa kërkuar ndihmë, kur kishte më shumë nevojë për të. Respekt për punën dhe emrin e tij dhe të familjes”,- shkruan Balla.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.