Këndi i njoftimeve

NJOFTIM PËR VEND TË LIRË PUNE / Ndihmës Kuzhinier

16:24 - 07.12.20 gsh.al

DETYRAT KRYESORE:  • Siguron dhe përgat bazën paraprake të ushqimit për mëngjesin, bufe dhe bankete.
  • Përgatit dhe gatuan ushqimin sipas recetave, standardeve të cilësisë, standardeve të prezantimit dhe listës së përgatitjes së ushqimit.
  • Monitoron cilësinë dhe sasinë e ushqimit që përgatitet.
  • Ndihmon shefin e kuzhinës në prerjen, paketimin dhe shpërndarjen nëpër pjata.
  • Ndihmon shefin e kuzhinës në mbarëvajtjen e punëve të përditshme.

KËRKESA TË PËRGJITHSHME PËR KANDIDATËT:

  • Të ketë mbaruar arsimin professional për kuzhinier
  • Të ketë njohuri në pregatitjen e recetave tradicionale dhe kuzhinës italiane.
  • Të ketë minimalisht 2 vite eksperiencë në ketë pozicion ose pozicione të ngjashme.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar Curriculum Vitae (CV) dhe një letër motivimi në adresën e e-mailit:

[email protected]

Vetëm kandidatet e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.

Faleminderit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.