Foto-galeri

Të kuq dhe të guximshëm: Hidhini një sy trendit të ri të tatuazheve

21:45 - 01.02.21 Gazeta Shqiptare

Minimalist apo jo, tatuazhet bëhen më së shumti në ngjyrë të zezë. Megjithatë, me kalimin e viteve, evolimi i tatuazheve ka sjellë qindra ide dhe shumë kombinime ngjyrash.Kohët e fundit, trend janë tatuazhet në ngjyrë të kuqe. Duken seksi dhe ndryshe nga çfarë mund të keni parë përreth.

Ah, dhe nuk janë aspak minimalistë!

Në fotogalerinë e mësipërme gjeni disa modele.

476831 476838 476837 476836 476835 476834 476833 476832
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.