Foto-galeri

Fotot e çuditshme që përshkruajnë jetesën e izoluar nga pandemia

22:10 - 16.02.21 Gazeta Shqiptare

Izolimi i shumë shteteve për shkak të rritjes së të prekurve nga COVID ka sjellë çorientim të mënyrës së jetesës së gjithë qytetarëve nëpër botë.Karantina mund të përshkruhet me disa fjalë, ushqim, gjumë, pizhame, komunikim online apo shtrat. Izolimi prej COVID-19 na mësoi të punojmë nga shtëpia, të mbyllemi në shtëpi dhe të rrimë gjithë ditën me pizhama duke mos u lodhur për tu veshur bukur apo për të bërë makë up-in e zakonshëm.

Një faqe në rrjetin social Instagram tregon më së miri përmes dirs fotove të çuditshme dhe unike izolimin.

Petulla që xixëllojnë, apo grimca çokollate si një maskë për fytyrën gjatë qëndrimit në shtëpi.

sh sh1 sh2 sh3 sh4 sh6 sh7 fo2-1 fo1 fo
<
>

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.