Kryesore

Sot luhet Shqipëri-Angli pa tifozë/ Ja masash për mbarëvajtjen e ndeshjes

10:30 - 28.03.21 gsh

Policia e Shtetit ka ndërmarrë një plan masash për mbarëvajtjen e ndeshjes që do të zhvillohet sot mes Shqipërisë dhe Anglisë.Përmes një njoftimi për shtyp, policia bën me dije se bizneset në stadium do të mbyllen para ndeshjes, po ashtu edhe rruga do të bllokohet në momentin e hyrjes dhe daljes së ekipit të Anglisë, nga hoteli për tek ‘Air Albania’.

Kujtojme se kjo ndeshje do te luhet pa tifoze, per shkak edhe te masave anti-covid. Ndeshja do të nisë në orën 18:00.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.