BLUETOOTH

Sinan Hoxha në vështirësi ekonomike: Kam harxhuar të gjitha lekët që kisha mbledhur

16:30 - 03.04.21 Gazeta Shqiptare

Duket se një nga kategoritë më të prekura nga situata pandemike në Shqipëri, janë artistët. Së fundmi ishte këngëtari i njohur Sinan Hoxha ai i cili foli për këtë periudhë të vështirë në jetën e çdo artisti.Ai u shpreh se anulimi i koncerteve dhe i muzikës live e ka çuar atë në një peridhë shumë të vështirë ekonomike. Sinani ka ripostuar në Instastory një deklaratë të tij të dhënë gjatë një interviste, krahas së cilës shkroi: “Fiks”, duke i vënë vulën faktit se situata është e vështirë. Këngëtari dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani, u bënë prindër për herë të dytë para pak kohësh.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.