Sociale

Presidenti Meta dekoron Klodiana Toptanin “Për merita të veçanta civile”

18:26 - 05.04.21 gsh

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dekoruar Znj. Klodiana Toptani me Titullin “Për Merita të Veçanta Civile”.Klodiana Toptani, është një sipërmarrëse e suksesshme e cila qëndron pas një ndër destinacioneve turistike të preferuara për vizitorët vendas dhe të huaj në kryeqytet, siç është “Kalaja e Tiranës”.

Klodiana është shprehur se të mbash një mbiemër me rrënjë kaq të thella, nuk është e lehtë. Janë rrënjë që kanë lënë gjurmë në histori në shumë sfera e duhet të jesh shumë dinjitoz në çdo gjë që bën, duhet t’i mirëmendosh shumë mirë hapat që do të hedhësh dhe duhet të dish vlerën e këtij mbiemri, kjo e fundit i përket privilegjit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.