Kronikë

I mituri rrëzohet nga biçikleta dhe dëmton rëndë kokën, niset me helikopter drejt Tiranës

18:06 - 08.04.21 gsh

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Fushë-Bulqizë.Gazetari Enver Doçi raporton se një fëmijë 6-vjeçar është rrëzuar, teksa ka qenë duke luajtur me biçikletë, dhe për pasojë ka marrë plagë të rënda në kokë.

Fëmija ka marrë ndihmën e parë mjekësore në Spitalin e Bulqizës dhe më pas është transportuar me helikopter drejt Tiranës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.