Kryesore

Rudina Dembacaj në pritje të ëmbël? Fotot që ngjallën dyshimet

14:00 - 11.04.21 Gazeta Shqiptare

Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria dhe së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.Rudina ka publikuar dy foto në Instagram, ku shihet me barkun paska të rrumbullakosur. Kaq është dashur që të nisin aludimet për një shtatzëni të mundshme.

“Je shtatzënë?”, është pyetur Rudina nga ndjekësit, mirëpo nuk ka kthyer ende një përgjigje.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.