Kryesore

Petrit Vasili: Vlora e ka vulosur fitoren e LSI! Dinjiteti vlonjat i listës së LSI e dërrmon listën batakçinjve të Astirit

17:22 - 12.04.21 Gazeta Shqiptare

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shprehet se fitorja e LSI-së në Vlorë është e vulosur dhe lista e kandidatëve të LSI-së është garancia për këtë fitore.Mesazhi i Petrit Vasilit në Facebook:

“Vlora e ka vulosur fitoren e LSI! Dinjiteti Vlonjat i listës së LSI e dërrmon listën e Astirit të batakçinjve Qendro e Gjiknuri. I nderuar te isha mes kandidateve te listes se shkelqyer te LSI dhe te prekja me dore uraganin e fitores. Si vlonjat e di shume mire, qe Vlora e ka marre vendimin e saj absolut: Vlora do të votojë Grisejda Myslimin vajzen e saj te mrekullueshme pedagogen dhe misionaren.

Vlora do te votoje Dikens Bushaj te riun e shkelqyer patriot. Vlora do te votoje Anxhela Shenaj vajzen dinjitoze te Gjormit dhe Vlores. Vlora do te votoje Liri Demen gruan e jashtezakonshme dhe te nderuar. Rilindja do te provoje humbjen me te hidhur ne Vlorë!”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.