Kryesore

Elita Rudi shfaqet në super formë një muaj pas lindjes ( Foto)

17:06 - 15.04.21 gsh

Moderatorja e njohur Elita Rudi u bë nënë per herë të dytë në Mars. Moderatorja dhe reperi, Gjiko e pagëzuan vogëlushen e tyre me emrin e veçantë Bota.Ndërsa ka kaluar më shumë se një muaj nga ardhja në jetë e Botës, moderatorja ka arritur të largojë kilogramët e tepër nga lindja dhe tashmë duket më në formë se kurrë.

Këtë e ka dëshmuar me një foto në Instastory të cilën e ka realizuar një javë para lindjes, me një tjetër pas.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.