Kryesore

Historia e dashurisë e ndaluar/ Agravohet situata në emisionin e Arbana Osmanit, ndërhyn policia

09:05 - 15.04.21 gsh

Një histori ndryshe do të jepet këtë të shtunë tek emisioni “Dua të të bëj të lumtur”.Si kurrë më parë, mbrëmjen e së shtunës do të transmetohet historia e dy të rinjve të dashuruar të cilët nuk munden të jenë me njëri-tjetrin. Ata i kanë të gjithë familjarët kundër dhe vajza duhet të marrë një vendim.

Në fund të videos vihet re se situata ka agravuar aq keq sa në studio ka mbërritur dhe policia. Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur mes të përfshirëve në këtë histori dhe policisë.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.