Kryesore

“Çfarë është për ty Flori Mumajesi?” Ja si përgjigjet këngëtarja e njohur

14:31 - 16.04.21 gsh

Që Flori Mumajesi dhe Fifi janë shokë këtë gjë arrijmë ta kuptojmë më së miri nga mbështetja që i japin njëri-tjetrin në lidhje me projektet e tyre muzikore. Mirëpo, është përfolur se dyshja ishin dhe në një lidhje, dhe aludimet vijuan për muaj me radhë dhe herë pas here i nxitnin edhe vetë këngëtarët.Së fundmi, Fifi ka realizuar një bisedë virtual me ndjekësit në “Instagram”, ku nuk kanë munguar pyetjet rreth këngëtarit Mumajesi.  “Çfarë është për ty Flori Mumajesi?”, pyeti ndjekësi, të cilit i është përgjigjur: “Pika e dobët!”, duke i habitur të gjithë me përgjigjen.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.