Aktualitet

FOTO/ Ishte larguar prej një muaj nga banesa pa asnjë kontakt, policia jep detajet për 28-vjeçarin që u mbyt në Shkumbin

21:54 - 16.04.21 Gazeta Shqiptare

Policia e Elbasanit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me mbytjen e të riut në lumin e Shkumbinit. Ngjarja ndodhi në fshatin Jagodin.Burime zyrtare bënë me dije se Eridjon Topi, 28 vjeç, banues në Elbasan, sipas deklarimeve te familjarëve dyshohet se vuante nga depresioni dhe se rreth 1 muaj ishte larguar nga banesa dhe nuk kanë pasur kontakt.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.