Foto-galeri

FOTOT/ Natyra shpreh magjinë e saj…pamjet që do t’ju japin qetësinë shpirtërore

19:40 - 16.04.21 Gazeta Shqiptare

Kur njerëzit thonë se fotografët meritojnë shumë kjo nuk do të thotë vetëm se ata duhet të përmenden.Kjo do të thotë gjithashtu që ata meritojnë një vlerësim dhe mirënjohje për punën e tyre.

“One Eyeland” çdo vit u japin fotografëve çmime të merituara, si dhe japin një shpërblim financiar për fotot më të mira.

Ata gjithashtu i nxjerrin këto punime për shitje dhe i botojnë.

“One Eyeland” së fundmi ka shpallur fituesit e vitit 2020, kështu që pa zhurmë të mëtejshme, hidhni një vështrim dhe shikoni se çfarë ju tërheq më shumë.

Natyra ka shprehur magjinë e saj dhe pamjet do t’ju japin qetësinë shpirtërore.

p-4 s s1 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 s9 s10 s11 s12 s13 s14 s15 s16 s17 s18 s19
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.