Aktualitet

“Kauza, të shpëtojmë Shqipërinë nga e keqja”, Luan Rama e konfirmon: Partia ‘Libra’ e Vlorës bashkohet me LSI-në

20:15 - 16.04.21 Gazeta Shqiptare

Kandidati për deputet i LSI-së, Luan Rama, i cili është renditur i pari në listën e qarkut të Vlorës ka konfirmuar se partia “Libra” e këtij qarku është bashkuar me LSI-në.Në një postim në facebook, Rama shkruan se bashkimi i ‘Librës’ me LSI-në, frymëzohet nga kauza patriotike e shpëtimit të Shqipërisë nga e keqja më e madhe që e ka emrin Rilindje.

Postimi i plotë:

25 prilli – dita e madhe e fitores:

LIBRA E VLORËS BASHKOHET ME LËVIZJEN SOCIALISTE PËR INTEGRIM

Libra e mirëpritur në Lëvizjen Socialiste për Integrim, në forcën moderne të të rinjve, në fuqinë e madhe të ndryshimit dhe të fitores. Ku tjetër më mirë se në Vlorë merr vlerë bashkimi, e bashkimi i Librës me LSI-në, frymëzohet nga kauza patriotike e shpëtimit të Shqipërisë nga e keqja më e madhe që e ka emrin Rilindje.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.