Kryesore

Atdheu sulmon konkurrentët e “Për’puthen”: I mora këlyshë, i rrita, tash janë bo qen

17:28 - 17.04.21 gsh

Rikthimi i Atdheut në emisionin “Për’puthen” nuk u prit mirë nga të gjithë konkurrentët. Një prej tyre, është Blerimi, i cili pas takimit të Atdheut me Antonelën u shpreh se të dy këta konkurrentë janë  aktorë të zotë, duke treguar se nuk beson tek ndjenjat e tyre.Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun, ku e akuzoi se po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën

Ndërkohë, Atdheu ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku ka thumbuar të gjithë konkurrentët të cilët i dolën kundër.

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim, pa u zgjatur më tepër dhe pa përmendur emra konkretë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.