Kryesore

FOTO/ Don Phenom zbulon për herë të parë portretin ëngjëllor të djalit

10:52 - 17.04.21 gsh

Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër për herë të pare me datë 1 janar të këtij viti. Anxhi solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Troi.Së fundmi, Don Phenom ka zbuluar për herë të parë portretin ëngjëllor të vogëlushit. Ai ka publikuar një foto në ‘Instastory’, shoqëruar me emojin e një zemre dhe hajmali.

Lidhja e çiftit u zbulua në shtator të vitit 2019, ndërsa në muajin prill të vitit që sapo lamë pas Anxhi konfirmoi në rrjete sociale lidhjen me Don Phenom, nëpërmjet një fotoje shumë romantike.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.