Kryesore

Zgjedhjet e 25 prillit, Celibashi apel të rinjve: Angazhohuni në proceset demokratike

12:07 - 17.04.21 gsh

Kryetari i Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka një thirrje për të gjithë të rinjtë që të bëhen pjesë e procesit zgjedhor.Me anë të një postimi në ‘’Twitter’’, Celibashi shkruan se të rinjtë shqiptarë duhet të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në zgjedhje.

“Inkurajoj të rinjtë shqiptarë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në zgjedhjet e datës 25 prill 2021.

, , !”, shkruan Celibashi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.