Kryesore

Kandidatja për deputete e PD-së, Lediana Fratari thirrje të rinjve: Bashkohuni me PD, Shqipëria e nesërme do të jetë më e mirë

19:09 - 19.04.21 gsh

Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike për qarkun Tiranë, Lediana Fratari deklaron se Shqipëria e së nesërmes do të jetë padyshim më e mira. Përmes një mesazhi drejtuar të rinjve, Fratari thekson se kjo gjeneratë ka lindur pas rënies së komunizmit, por ende vazhdon të dëgjojë konflikte politike me komunistë dhe antikomunistë.Mes të tjerash Fratari iu bën thirrje të rinjve që të bashkohen me Partinë Demokratike, ndërsa shton se e ardhmja do të jetë më e mirë se e sotmja.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.