Aktualitet

Autobusi përplaset me një makinë në qendër të Tiranës, lëndohen 4 pasagjerë

08:33 - 20.04.21 gsh

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të Tiranës.Policia njofton se një mjet autobus është përplasur me një mjet tjetër, ku për pasojë janë lënduar 4 pasagjerë të urbanit, të cilët janë dërguar në spital për kontroll mjekësor.

Tiranë/Informacion paraprak.

Në Qendër, janë përfshirë në një aksident një mjet autobuz me një mjet tjetër. Si pasojë e aksidentit janë lënduar lehtë 4 pasagjerë të mjetit autobuz të cilët u dërguan në spital, për kontroll mjekësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.