Opinion-Komente

Rilindja vdiq, rroftë Shqipëria!

20:42 - 24.04.21 Gazeta Shqiptare

Nga Klevis BalliuPak orë para zgjedhjeve ndjehet fryma e ndryshimit.

Në rrjete sociale ushton thirrja; RAMA IK, RROFTË SHQIPËRIA.

Ka qenë një kohë e vështirë ku shqiptarët u mënjanuan, ku patriotët u përçmuan dhe ku tradhëtarët u pasuruan nga korrupsioni që varfëroi shqiptarët.

Por tani ska më.
Tani është koha e shqiptarëve, është koha e demokracisë, është koha e Shqipërisë si gjithë Europa.

Në kampin e Rilindjes ndjehet depresioni, deputetë e ish ministra qëndrojnë të menduar dhe të frikësuar sepse e dinë shumë mirë që kanë bërë krime, që kanë vjedhur në 8 vite shqiptarët dhe që tentuan të vjedhin edhe të ardhmen.

Por ska më.
Është koha për drejtësi
Është koha e shqiptarëve

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.