Kosova

Fundjava/ Temperaturat e larta dhe ‘1 Maji’, turistët nga Kosova dynden drejt Shqipërisë, radha në Vërmicë-Morinë deri në 70 metra

15:44 - 30.04.21 Gazeta Shqiptare

Turistët nga Kosova kanë vendosur që këtë fundjavë ta kalojnë në Shqipëri.Sipas mediave kosovare, radhë deri në 70 metra janë krijuar në dalje të pikës kufitare të Vërmicës për në Morinë.

Disa prej shkaqeve që mund të kenë sjellë këtë dyndje turistësh janë fundjava, temperaturat e larta dhe festa e ‘1 Majit’.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.