BLUETOOTH

Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen. Puthje të nxehta në klipin e ri

10:02 - 01.05.21 Gazeta Shqiptare

Prej kohësh, po flitej se Andi dhe Melisa janë në një lidhje së bashku. Vetëm javën e kaluar në rrjetet sociale qarkulluan disa foto paparacë ku dyshja dukej shumë afër. Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, me të njëjtat rroba e në të njëjtën banesë, por asnjëherë s’e kanë pranuar publikisht romancën e tyre. U desh ky videoklip i Melisës, që një Shqipëri të mësonte nga vetë ata diçka që dihej prej kohësh. Në klipin e ri të Melisës, çifti duket se ka konfirmuar më një fund se po jetojnë së bashku ditë plot dashuri. Pas disa fragmenteve, Melisa afrohet dhe puth plot pasion Andin, duke i mbyllur gojën kështu të gjithëve që ende kishin dyshime për lidhjen e dy personazheve të Përputhen.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.