Kryesore

A e dinte Tea për lidhjen me Andin? Përgjigjet Melisa: Kemi qenë gjithmonë bashkë

16:33 - 03.05.21 gsh

Andi dhe Melisa kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre dhe rrjeti ka shpërthyer në komente.  Pasi Melisa pranoi lidhjen me Andin, duket se fansat janë mjaft kuriozë të dinë më shumë. Një nga ndjekësit e ka pyetur Tean nëse ajo ishte në dijeni të lidhjes së tyre, që në fillim.Por Tea, ju është përgjigjur me anë të një videoje ku Melisa thotë: “Po e dinte dhe gjithmonë na ka mbështetur. Nuk e kuptoj pse vazhdoni doni të na përçani kur nuk do të ekzistojë kurrë një përçarje mes nesh më kuptoni? Se gjithmonë kemi qenë bashkë, gjithmonë na ka mbështetur…ne duhemi, duhemi shumë”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.