Kryesore

10 vjet nuse në Shqipëri, por nusja e Lorik Canës ende çuditet me këtë traditë

08:45 - 04.05.21 gsh

Edhe pse kanë më shumë se 10 vite bashkë, nusja e Lorik Canës ende nuk është mësuar me disa zakone të shqiptarëve. Ka diçka që ajo nuk e kupton dhe këtë na e zbulon vetë Loriku në emisionin “Jashtë Loje” në Top News.“Kur vinë miq ose familjarë te ne edhe e takojnë Monikën, e pyesin në përgjithësi se si është ajo, familja e po Loriku?!… Këtu ajo habitet kur pyesin për mua ndërkohë që unë jam krah saj aty momentalisht dhe mendon se duhet tmë pyesin mua vetë kur jam aty” rrëfen Loriku me të qeshura.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.