Kryesore

Me atlete dhe fustan/ Parada e deputetëve jashtë Parlamentit, kush spikati (Fotot)

14:30 - 04.05.21 gsh

Me ardhjen e pranverës kanë ardhur edhe ngjyrat në Parlament. Ashtu si përherë jashtë sallës është bërë edhe parada e veshjeve të deputeteve femra, por edhe deputetët. Ajo që na bie në sy, veç ngjyrave, janë atletet që disa prej tyre kanë zgjedhur. Aurora Mara duket se ka zgjedhur të vijë casual në këtë seancë, ku ka mbërritur me atlete. Por edhe meshkujt kanë zgjedhur atlete sportive, duke çuditur me llok-un e tyre. Edhe këtë javë ngjyrat e forta tërhoqën vëmendjen e fotografëve.1e416dbc-1de6-47ec-a57a-8f9fb4a5783f 8aaabd40-035c-4a14-857b-b473e7ebb557 26fc0767-5e07-4e8e-9e5d-5f92c897203f 125c7298-12c6-4692-be45-3e589c8bcf5f 725c619f-354a-49af-b135-730751ab608e 844a2dac-6281-403b-bf10-a2413c6a228f 9061c05d-68e6-49ff-9832-341b843bf095 f8ebe071-5879-4630-a5e5-2133b7ab4c72
<
>

Ndonëse deputetët burra janë paraqitur me kostum klasik, të kompletuar. Ministrja Etilda Gjonaj është shfaqur me një kostum të kuq, që i qëndronte mjaft bukur.Listën e deputeve që tërhoqën vëmendjen me dukjen e tyre në këtë seancë, e kompleton Blerina Gjylameti, e cila u shfaq me një kostum rosë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.