Kryesore

“Biri im”, Rudina Dembacaj dedikim djalit të Markut për ditëlindje

17:54 - 04.05.21 gsh

Rudina Dembacaj ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Markut.Sot, djali i Markut feston ditëlindjen dhe Rudina e ka uruar me anë të një postimi në “Instagram”, teksa i bën dhe një dedikim. “Gëzuar ditëlindjen biri im, të dua”, shkruan Rudina.

Shpesh herë ajo publikon fotot edhe me vajzën e Markut, Ertën dhe duket se raporti mes tyre nuk është aspak si i ashtuquajturi me “njerkën”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.