Kryesore

 “Defender Europe 21” bën bashkë Ramën dhe Metën, Yuri Kim zgjedh kryeministrin

10:15 - 04.05.21 gsh

Ka nisur në Durrës stërvitja më e madhe ushtarake e 30 viteve të fundit në vendin tonë, Defender 21. Ashtu si pritej në këtë aktivitet do të ishin edhe krerët më të lartë të shtetit.Ilir Meta dhe Edi Rama janë parë bashkë, pas akuzave dhe kundërakuzave për zgjedhjet e 25 prillit. Presidenti dhe Kryeministri kishin zgjedhur të uleshin në krah të kundërt nga njëri-tjetri. Nuk mungoi në këtë takim as ambasadorja Yuri Kim, e cila ishte ulur në krah të Rama.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.