Kryesore

Fama nga Përputhen/ Ja sa paguhet Atdheu për një postim në Instagram

13:00 - 04.05.21 gsh

Atdhe Xheravina ngelet një nga personazhet më të përfolur dhe më të njohur të ‘Përputhen’.Por, gjithashtu ai është një nga djemtë e preferuar edhe të vajzave brenda programit, dhe jo vetëm.Ai është mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale, dhe me sa duket këto të fundit janë kthyer në një ‘biznes të mirë’ për të.

Sipas gazetës ‘Express’, ai paguhet rreth 500 euro për një postim në Instagram, një shifër kjo relativisht e lartë.Në lidhje me këtë fakt, akoma nuk ka një reagim nga Atdheu.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.