Kryesore

Kujtim Gjuzi i revoltuar: Nuk i njohim! Rama do të bëhet President prandaj po shkarkon Metën

11:00 - 04.05.21 gsh

Deputeti Kujtim Gjuzi është shfaqur i revoltuar në seancën e parë pas zgjedhjeve të 25 prillit.Gjuzi ka deklaruar se koalicioni ku garonte nuk i njeh këto zgjedhje, teksa thotë se deputetët e opozitës aktuale parlamentare janë më të mirët.Ai gjithashtu thotë se Rama tashmë kërkon të shkarkojë Presidentin Meta pasi do të bëhet vetë President i Republikës.‘’Yuri Kim jep mbështetje pa dalë rezultati për PS. Parti kriminale. Një komisioner që nuk lejon emigrantët të votojnë. Prandaj ne jemi këtu, ishim këtu, jemi më të mirët e më të mirëve nga ata që kanë qenë në parlament. I themi Ramës se ne nuk i njohim zgjedhjet. I bëj ftesë 3 kolegëve të mi deputetë që ishim në koalicion. 7 shoqatave mos njohin këtu zgjedhje. Rama do të bëhet President prandaj kërkon të shkarkojë Metën. Nëse Presidenti ka bër shkelje i ka bërë në 2017. Tani ka shkelur tëdrejtën sepse ka ofenduar apo ka thënë diçka për ambasadën amerikane. Nëse Presidenti është i sëmurë, e ftoj të shkojmë në spitalin psiqiatrik dhe të shohim është në rregull Presidenti apo Kujtim Gjuzi. ‘’- tha Gjuzi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.