Shëndet

Pija që largon rëndesën e stomakut pasi të keni ngrënë shumë

20:00 - 04.05.21 gsh

Pashkët zakonisht nënkuptojnë shumë ushqime dhe në fund fryrje. Edhe pasi të keni ngrënë shumë të dielën e Pashkëve, vazhdoni me ato që kanë mbetur të hënën. Rezultati është një stomak i rënduar. Në vend që të zgjidhni sodën klasike për tretje, ka pije më efektive.Ne ju sugjerojmë dy nga opsionet më të garantuara.

Bëni një zierje të mentes, e cila ka veprim antispasmodik dhe relakson muskujt e sistemit të tretjes. Pihet ngadalë pasi të ziehet.

Zgjedhja e dytë është një pije me kamomil, të cilat gjithashtu veprojnë si qetësues të butë.

Do të shihni që rezultati është edhe më efektiv se soda!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.