Kryesore

Çfarë po ndodh me Oriola Marashin? Modelja e njohur i jep fund lidhjes me futbollistin

17:48 - 05.05.21 gsh

Oriola Marashi dhe Eros Grezda, futbollisti i njohur, prej kohësh janë janë duke shijuar një lidhje dashurie me njëri-tjetrin.  Madje ato nuk i kanë lënë mangët postimet në rrjetet sociale.Mirëpo diçka e papritur ka ndodhur, ato nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Mos vallë po ndodh një krizë në dashurinë e tyre?! Kjo ka shqetësuar fansat të cilëve u ka rënë në sy ky detaji dhe kanë nisur nga vëzhgimet.

Aktualisht, supermodelja po realizon një Giveaëay dhe në kuadër të rregullave të lojës, personat që e realizojnë kanë folloë vetëm faqet e bizneseve me të cilët bashkëpunojnë. Mirëpo kjo nuk mund të thuhet për futbollistin, për të cilin nuk dihet se çfarë e ka shtyrë drejt një veprimi të tillë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.