Kryesore

“Nëna kamomili”, Xhensila surprizon vjehrrën dhe i bën dedikimin e veçantë për ditëlindje

11:54 - 05.05.21 gsh

Nëna e aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku festoi ditën e djeshme 60-vjetorin dhe në këtë ditë të veçantë ajo u surprizua nga djali dhe nusja.Dyshja nuk kanë kursyer foto nga festa dhe urimet plot dashuri në rrjetet sociale. “Mamaja ime, Shpresa ime, lule kamomil, prehëri i paqes, gjumi i qiellit. Urime 60 vjetorin e bukura mam”, ka shkruar Besi si rrallëherë në foton ku ka përqafuar të ëmën.

Edhe Xhensila ka zgjedhur të ndajë një moment me gjyshen e Ajkës, të cilën e thërret nëna kamomili. “Nëna kamomili gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Xhensila.

 

1 2
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.