Horoskopi

Bazuar në shenjën tuaj, kjo është shenja që keni vështirësi ta harroni pas ndarjes

19:05 - 06.05.21 Gazeta Shqiptare

Ju mund të keni një listë të gjatë arsyesh pse ju dhe një person i caktuar nuk mund të vazhdoni së bashku. E megjithatë, vetëm një mendim për buzëqeshjen e tyre, mund të t’ju lë në mendime të vazhdueshme për ta.Edhe nëse nuk jeni tipi i personit për të qëndruar i lidhur me një ish, të gjithë kanë një shenjë zodiaku që thjesht nuk mund të duket se përfundojnë me ta. Njohja e shenjës më të vështirë të zodiakut për t’u kapërcyer, bazuar në shenjën tuaj mund t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë pse disa njerëz janë kaq shumë të vështirë të lënë.

“Disa shenja të yjeve lëvizin më shpejt se të tjerët”, thotë astrologu Clarisse Monahan. “Shenjat e Dashit, për shembull, kanë shumë dashuri për të dhënë dhe kanë nevojë të jenë në gjendje ta shprehin atë. Ata kanë nevojë për të drejtuar natyrën e tyre të zjarrtë romantike. Prandaj, kjo është një shenjë që mund të tërhiqet shpejt”.

Në përgjithësi, shenjat e tokës kanë tendencë që të kenë më shumë kohë për të kapërcyer një marrëdhënie të dështuar. Demi, në veçanti, është një shenjë fikse e tokës. Kjo do të thotë se ata janë kokëfortë, këmbëngulës dhe urrejnë ndryshime. Në fakt, Monahan thotë se Demi është më i ngadalshmi në mes të zodiakut për të lëvizur nga ish-i . “Energjia e tyre është jashtëzakonisht besnike”, thotë ajo. “Sapo t’ia hapin zemrën dikujt, ata do të bëjnë gjithçka që kanë në dorë që ta bëjnë atë të funksionojë”.

Më poshtë ua sjellim se cilën shenjë e keni më të vështirë për ta harruar, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit:

Dashi: Peshorja

 

Demi: Shigjetari

 

Binjakët: Peshorja

 

Gaforrja: Peshqit

 

Luani: Ujori

 

Virgjëresha: Ujori

 

Peshorja: Demi

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.