Aktualitet

Elbasan/ Plagosi gruan me armë zjarri, arrestohet menjëherë ish-polici

12:42 - 06.05.21 gsh

Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit, ndërsa një grua ka mbetur e plagosur. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.Nga të dhënat që raporton gazetarja Dorjana Bezat, raportohet se një burrë, ish-polic, ka plagosur me armë gruan. Ndërhyrja në kohë e policisë ka bërë të mundur kapjen dhe prangosjen e autorit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.