Kronikë

E rëndë, gjendet i pajetë në banesë 33-vjeçari në Sarandë

16:00 - 11.05.21 gsh

Një 33-vjecar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Sarandë.Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale R.M., banues në lagjen nr. 3 në Sarandë. 33-vjeçari është gjetur i pajetë në banesën e tij nga familjarët, i shtrirë në shtratin e vet, pa shenja dhune.

Trupi i pajetë është transportuar drejt morgut të spitalit “Petro Nako” të Sarandës ku do t’i nënshtrohet autopsisë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ndërsa ende nuk dihen ende shkaqet e vdekjes, teksa mësohet se viktima ka disa precedentë të mëparshëm penalë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.