Kronikë

Vrasja në Elbasan, zbardhen detaje: I riu u qëllua brenda makinës, e plagosur dhe një…

20:35 - 11.05.21 gsh

Zbardhen detaje  për atentatin e sotëm në Elbasan, ku mbeti i vrarë një ri.Mësohet se viktima ndodhej në makinë i shoqëruar nga një femër, e cila ka mbetur e plagosur dhe është transportuar në spital.

Ndërkohë viktima ndodhet ende në makinën ku u qëlluar.

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes, teksa janë ngritur postblloqe në pikat hyrëse dhe dalëse dhe po bëhet krehja e qytetit për kapjen e autorëve.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.