Kronikë

E rëndë në Tiranë, 20 vjeçari dhunon dhe qëllon me pirun në bark nënën e tij

10:21 - 12.05.21 gsh

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 20-vjeçari pasi ka dhunuar dhe ka plagosur me pirun nënën e tij.Burimet zyrtare bëjnë me dije se në pranga ka përfunduar 20-vjeçari Klevi Liçi.

I riu ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij Z. Liçi. Ngjarja ka ndodhur në banesën e familjes ku pas një konflikti verbal i biri ka qëlluar me pirun në bark nënën.

Gruaja mori ndihmën e nevojshme mjekësore dhe u pajis me urdhër të menjëhershëm mbrojtjeje.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.