Kryesore

E ka mbajtur gjithmonë të fshehur/ Pas lindjes së vajzës, Eliona Pitarka prezanton edhe partnerin

20:12 - 13.05.21 Gazeta Shqiptare

Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë në mars, e që atëherë nuk i ka kursyer fotot dhe postimet e saj duke na prezantuar herë pas here me të voglën.E sot në ditën Fitër Bajramit, Eliona ka ndarë në Instagram një foto shumë të ëmbël të të voglës dhe shprehet se ajo është dhurata më e madhe për të këtë vit.

“Gëzuar Fitër Bajramin! Paqe, shëndet dhe begati! Zoti më bekoi me ty këtë Bajram shpirti im”, ka shkruar Eliona përkrah fotos.

E si kurrë ndonjëherë ajo ka publikuar dhe një foto të bashkëshortit me vajzën. E vogla shfaqet duke fjetur në kraharorin e të atit, portretin e të cilit Eliona vijon ta mbajë të fshehur.

Pak kohë më parë, në një “mini-intervistë” në Instagram, Eliona ka rrëfyer se është martuar dhe ka tashmë 3 vite e gjysmë me partnerin.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.