Kryesore

Renee bën 6 vjeç, pamjet nga festa përrallore

20:45 - 15.05.21 Gazeta Shqiptare

Sot është një ditë e veçantë për Nora Istrefin dhe Robert Berisha, pasi vazja e tyre Renee feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur 6-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk ka munguar një festë princeshash, pamjet nga e cila Nora i ka publikuar në rrjete sociale.Renee, e cila tashmë është bërë një zonjushë e vogël dhe e bukur, shihet e veshur me një fustan të kuq. Ajo ka festuar me miqtë e saj, teksa ka fryrë dhe qirinjtë e tortës.

-640-0-609fecaf3bd59 -640-0-609fec8b1e2bb -640-0-609fec8aeebad -640-0-609fec8ace6a0 -640-0-609fec8a72d88 -640-0-609fec8a97fd6
<
>

“Gëzuar ditëlindjen gjithçka e imja”, ka shkruar Nora krahas pamjeve.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.