Kronikë

E rëndë në Shkodër, gjendet i ekzekutuar me armë zjarri një person në zonën e Livades (Emri)

10:02 - 17.05.21 gsh

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në zonën e Livades në Shkodër. BalkanWeb mëson se viktima është Endri Mustafa.Gazetari Senad Nikshiqi raporton se viktima kishte tre ditë i zhdukur dhe familjarët kishin bërë denoncim.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes teksa Policia ka shkuar në vendngjarje.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.