Foto-galeri

Sezoni i luleve dhe trëndafilave, njerëzit ndajnë fotot e kopshteve të tyre dhe pamjet janë magjike

21:30 - 26.05.21 Gazeta Shqiptare

Një kopsht në lulëzim është një ‘festë’ për sytë dhe hundët tona, dhe edhe pse fotografitë nuk mund të transmetojnë aromëra, fotografitë që njerëzit kanë ndarë në ‘Reddit’ janë kaq befasuese, sa duket sikur ndjejmë erën e këndshme të tyre vetëm nëpërmjet imazheve.Bright Side ka postuar disa prej fotove dhe ju mund të shijoni ngjyrat dhe format e veçanta të tyre, në foto galerinë më poshtë.

 

1-36 13-8 12-10 11-24 10-12 9-16 8-14 7-18 6-24 Vazoja-ime-e-preferuar-e-tulipanëve-këtë-vit 5-25 Azalea-t-që-ka-rritur-mami-im 3-30 2-33 Lulet-e-azalea-s-janë-rritur-mjaft-mirë Bimët-e-salvia-s-duken-gjithmonë-bukur-në-këtë-periudhë-të-vitit Kam-pritur-për-këtë-moment-një-vit-të-tërë
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.