Aktualitet

Aksident i rëndë në Sukth, e përplas “BMW-ja”, ndërron jetë këmbësorja 72-vjeçare

20:09 - 09.06.21 Gazeta Shqiptare

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Sukth të Durrësit, me pasojë vdekjen e një personi.Policia njofton se një mjet tip “BMW”, i drejtuar nga një 20-vjeçar, ka përplasur këmbësoren 72-vjeçare N. L., e cila ka ndërruar jetë nga plagët e rënda.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 09.06.2021, rreth orës 19:00, në Sukth, Durrës, shtetasi A. A., 20 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “BMW”, ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen N. L., 72 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit eshte i pajisur me leje drejtimi, si dhe eshte shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Nga testi i kryer eshte konstatuar se nuk ka perdorur pije alkoolike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.