Foto-galeri

FOTOT/ Gjithçka mund të ndodhë! Këpucët e pandemisë kthehen në trend të 2021-shit

18:30 - 09.06.21 Gazeta Shqiptare

Këpucët aq të dashura të gjatë kohës së pandemisë  tashmë kanë marrë një kthesë 360 gradë dhe janë kthyer në trend të këtij viti.Marka luksoze e modës Balenciaga ka krijuar një version të saj bazuar në sandalet Crocs në formë takash.

Projektet e fundit tregojnë se ato do të jenë pjesë e koleksionit pranveror të Balenciaga 2022, por nuk ka ende asnjë informacion se sa do të kushtojnë.

ba11-1 ba10 ba8 ba9 ba7 ba6 ba5 ba4 ba3 ba2 ba1 ba ba11
<
>

“Prezantimi i sezonit Pranverë 2022 të Balenciaga-s shqyrton shqisat tona të zhvendosura të realitetit përmes lenteve të teknologjisë. Ne e shohim botën tonë përmes një filtri të përsosur dhe të lëmuar”, tha Balenciaga në një përshkrim të koleksionit.

Ky është bashkëpunimit i dytë midis dy markave. Herën e fundit që Balenciaga dhe Crocs u bashkuan, sollën në treg sandalet me platformë dhe pavarësisht zhurmës që krijonin, u shitën para se të mbërrinin në dyqane.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.