Kryesore

Foto/ Rudina Hajdari në SHBA, rregullon marrëdhënien me bashkëshortin

11:40 - 10.06.21 gsh

Që pas përfundimit të zgjedhjeve, ku nuk arriti të merrte një mandat, Rudina Hajdari është larguar nga skena politike. Madje ditën e djeshme ajo mungoi në votimin për shkarkimin e presidentit. Ashtu si e kemi parë nga rrjetet sociale, deputetja është larguar së bashku me familjen për në SHBA.Si rrallë herë ajo ka shpërndarë foto me vajzën dhe me bashkëshortin e saj, duke shijuar ditë me të vërtetë të mira krah familjes së saj. Duket se kjo periudhë në SHBA i ka bërë mirë Rudinës për të rikuperuar marrëdhënien e saj me bashkëshortin.

 

rudii rudina
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.