Kryesore

Nostalgji për të atin, Sara ndan foton e veçantë me Dritan Hoxhën

18:23 - 10.06.21 gsh

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta e përditshme. Ditën e sotme, Sara është bërë nostalgjike duke postuar një foto me babain e saj, të ndjerin Dritan Hoxha.Në foto ajo shfaqet e buzëqeshur përkrah babait të saj, teksa e ka shoqëruar me një emoj zemër.

https://www.instagram.com/sarahoxhaaa/?utm_source=ig_embed&ig_rid=266145b9-e647-4ce4-8d97-c28ba3eb6417

Dritan Hoxha është ndarë nga jeta në Maj të 2008 në një akisdent tragjik duke lënë pas bashkëshorten Vjollca Hoxha dhe 4 fëmijë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.