Aktualitet

Aksident i rëndë në Elbasan, dyshohet për viktima

21:58 - 11.06.21 Gazeta Shqiptare

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Aksidenti sipas informacioneve të para ka ndodhur në fshatin Papër dhe dyshohet se ka viktima dhe persona të plagosur.Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.