Kryesore

Basha me demokratët e Mallakastrës: Të dielën vendosim të vazhdojmë me gjithë forcën tonë betejën kundër regjimit, do t’i kthejmë vendit demokracinë

20:00 - 11.06.21 Gazeta Shqiptare

Kandidati për kryetar dhe kreu në detyrë i PD-së Lulzim Basha ka qenë pasditen e sotme në një takim me demokratët e Mallakastrës. Basha deklaroi se të dielën do të vendoset të vazhdojhet me gjithë forcën tonë betejën kundër regjimit.Basha tha më tej se do t’i kthejmë vendit demokracinë dhe përmes saj ndryshimin

“Nuk dorëzohemi përballë maskarës zgjedhore. Së bashku me shumicën e shqiptarëve do sjellim ndryshimin që njerëzit duan dhe meritojnë”, deklaroi Basha.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.