Kronikë

Detajet/ U gjet në tualet me thikë në dorë, 29-vjeçari punonte si kamerier në lokalin ku u plagos(VIDEO)

18:53 - 11.06.21 gsh

Detaje të reja zbulohen nga ngjarja e ndodhur pasditen e sotme në Durrës ku mbeti i plagosur një 29-vjeçar. Sipas policisë, dyshohet se i riu u vetëplagos me thikë. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se Policia ka arritur në këtë përfundim, pasi i riu u gjet nga një klient i lokalit në tualet me thikë në dorë dhe i plagosur.29-vjeçari punonte kamerier në lokalin ku punonte në zonën e plazhit. Megjithatë vetëm kur të përmendet e të merret në pyetje nga policia do zbardhet arsyeja e vetëplagosjes apo nëse e kanë plagosur.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.